O nás

LiveAge Mariánské Lázně, Hlavní třída 664, 353 01 Mariánské Lázně studioml@liveage.cz
Martin: +420 777 997 093 Drahuška: +420 603 425 762
Martin

Martin

Tatér
Ahoj, jmenuji se Martin a moje kreativita nezná hranic. Už ve svých třinácti letech jsem začal kreslit kamarádům propiskou po rukou a dělal jim tak dočasná tetování. Postupem času jsem se propracoval... číst dále Ahoj, jmenuji se Martin a moje kreativita nezná hranic. Už ve svých třinácti letech jsem začal kreslit kamarádům propiskou po rukou a dělal jim tak dočasná tetování. Postupem času jsem se propracoval až ke strojku a přidal jsem k němu své zkušenosti s kresbou komiksů i reklamních návrhů. Už je to více než 5 let, co intenzivně tetuji a věnuji se především portrétům, hororovým motivům, lebkám, ale i květinám a jiným jemnějším tématům. S radostí vám poradím, jaké tetování zvolit a kam ho umístit, aby dokonale odpovídalo vaší osobnosti. Těším se na vás a věřím, že společně vytvoříme něco velmi pěkného.
Drahuška

Drahuška

Piercer & Tatér
Ahoj, jmenuji se Drahuška a pocházím z Plané. Malování, kreslení a kreativní tvorba mi byly vlastní už od malička. Ale tehdy jsem si ani z daleka nedokázala představit, že tomu budu moci jednou věnova... číst dále Ahoj, jmenuji se Drahuška a pocházím z Plané. Malování, kreslení a kreativní tvorba mi byly vlastní už od malička. Ale tehdy jsem si ani z daleka nedokázala představit, že tomu budu moci jednou věnovat svůj profesní život. Když jsem ale poprvé v ruce držela tetovací strojek, měla jsem už naprosto jasno. Do každého tetování vždy vtisknu vaše pocity i osobnost a doplním je o můj estetický pohled. Pod mýma rukama tak velmi často vzniká jemné, něžné tetování, mandaly a další éterické prvky. Ráda se společně s vámi postavím jakékoliv výzvě, motivu i stylu. Protože já jsem se svou prací spokojená jedině tehdy, když jsou spokojeni mý klienti. Těším se na Vás.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Mariánské Lázně