O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout.

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Kristýna Hošková

Kristýna Hošková

Tatér

Že se jednou budu plně věnovat tetování, jsem věděla již ve svých patnácti letech, kdy jsem nastoupila na střední uměleckou školu. Vždy jsem tíhla k realistickým a přírodním motivům, později se k nim přidaly ještě různé stylizace, skicovní a živé kresby. Ve svém uměleckém životě jsem si však vyzkoušela i figurální a deskovou malbu, nástěnné techniky a mnoho dalších. Po dokončení školy jsem odjela do Prahy a absolvovala tatérský kurz, během kterého jsem si oblíbila blackwork, sketch, dotwork a new school. Neustále však objevuji nové styly a dělám vše pro to, abych se stále umělecky rozvíjela. U tetování mě baví především příběhy, které za nimi stojí a témata, která o lidech hodně vypovídají.

Martin

Martin

Tatér

Ahoj, jmenuji se Martin a moje kreativita nezná hranic. Už ve svých třinácti letech jsem začal kreslit kamarádům propiskou po rukou a dělal jim tak dočasná tetování. Postupem času jsem se propracoval až ke strojku a přidal jsem k němu své zkušenosti s kresbou komiksů i reklamních návrhů.

Už je to více než 5 let, co intenzivně tetuji a věnuji se především portrétům, hororovým motivům, lebkám, ale i květinám a jiným jemnějším tématům. S radostí vám poradím, jaké tetování zvolit a kam ho umístit, aby dokonale odpovídalo vaší osobnosti. Těším se na vás a věřím, že společně vytvoříme něco velmi pěkného.